O Mnie

Jestem szczęśliwą kobietą, narzeczoną, mamą i fotografem. Nie wyobrażam sobie dnia bez dobrej kawy, jogi i zrobienia chociaż kilku zdjęć.

Mam szczęście, bo uwielbiam, to co robię. Przez fotografię spełniam się i rozwijam. Bycie kreatywną daje mi niesamowitą siłę i radość, którą mogę dzielić się z osobami fotografowanymi, zatrzymując na zawsze ich wyjątkowe chwile.

Od kilku lat jestem w szczęśliwym związku z mężczyzną, którego sobie wymarzyłam. Mamy rocznego syna. Jest on moją inspiracją i nauczycielem. Pozwala mi spojrzeć na świat w świeży i ekscytujący sposób. Razem oglądamy wszystkie wystawy fotograficzne w Warszawie.

Fotografii uczyłam się w Warszawskiej Szkole Reklamy i Związku Polskich Artystów Fotografików. Tam rozwijałam swój warsztat w mojej ulubionej dziedzinie, jaką jest portret, w której szukam podkreślenia naturalnego piękna fotografowanej osoby oraz zatrzymania magii i ulotności chwili. Pociąga mnie minimalizm i wyrafinowanie. Dlatego też przez jakiś czas zajmowałam się fotografią mody. Moje zdjęcia publikowane były w wielu internetowych magazynach modowych takich jak „Design Scene” czy „Papercut Magazine”.

Uważam, że styl i elegancja są ponadczasowe. Posiadanie pięknych zdjęć nie jest zarezerwowane dla gwiazd z okładek magazynów. Jest to luksus, który sprawi wiele szczęścia każdemu.

 

Kasia Hołopiak

 

Zapisz

Zapisz