O Mnie

Jestem szczęśliwą kobietą, narzeczoną, mamą dwójki dzieci i fotografem. Nie wyobrażam sobie dnia bez dobrej kawy, jogi i zrobienia chociaż kilku zdjęć.

Fotografii uczyłam się w Warszawskiej Szkole Reklamy i Związku Polskich Artystów Fotografików. Tam rozwijałam swój warsztat w mojej ulubionej dziedzinie, jaką jest portret, w której szukam podkreślenia naturalnego piękna fotografowanej. Pociąga mnie minimalizm i wyrafinowanie. Dlatego też przez jakiś czas zajmowałam się fotografią mody. Moje zdjęcia publikowane były w wielu internetowych magazynach modowych takich jak “Design Scene” czy “Papercut Magazine”.

Obecnie zajmuję się przede wszystkim fotografią biznesową, pomagając firmom w procesie tworzenia ich marki i wizerunku. Realizowałam sesje korporacyjne dla takich firm jak PKO BP i Maxon Nieruchomości. Pracowałam również z małymi biznesami takimi jak firmy coachingowe oraz specjalizujące się w komunikacji internetowej.

Uważam, że styl i elegancja są ponadczasowe. Posiadanie pięknych zdjęć nie jest zarezerwowane dla gwiazd z okładek magazynów. Jest to luksus, w który warto zainwestować.

Kasia Hołopiak

Zapisz

Zapisz