Jak Wygląda Sesja

***

Myślisz o sesji wizerunkowej, ale przerasta Cię myśl o przegotowaniu się do niej? Nie martw się, pomogę Ci w tym.

PRZYGOTOWANIA DO SESJI

Przygotowanie do sesji wizerunkowej warto rozpocząć przynajmniej 1-2 tygodnie przed terminem jej realizacji. Wspólnie przedyskutujemy, jaki wizerunek chcemy stworzyć. Co zdjęcia mają mówić o Tobie? Porozmawiamy o odczuciach, jakie zdjęcia mają wzbudzać i jak to przekazać poprzez strój, dodatki, pozy i miejsce, w których wykonamy sesję. Przed sesją prześlę również manual zawierający dodatkowe pomocne informacje oraz Twój indywidualny plan sesji.

SESJA

Sesja wizerunkowa trwa ok 3-4 h, w wybranym studio fotograficznym. Może to być przestrzeń apartamentowa lub typowe studio z jednolitym tłem. 

Profesjonalny makeup do sesji to mus. Sam proces malowania jest małym spa przed zdjęciami, a efekt końcowy dodaje skrzydeł. W pro makijażu poczujesz się jak milion dolarów. Bezcenne 🙂

Nie przejmuj się, jeśli nie masz doświadczenia w pozowaniu. Dla większości osób bycie przed obiektywem jest nienaturalne i lekko stresujące. Dlatego za pozowanie odpowiedzialna jestem ja. Pomogę Ci ustawić się tak, aby zdjęcia wyglądały lekko i naturalnie.

PO SESJI

Robię wstępną selekcję zdjęć i przesyłam do Twojego wglądu w galerii internetowej. Z puli ok 150 zdjęć wybierasz te, które podobają Ci się najbardziej. Wybrane zdjęcia poddaję naturalnemu retuszowi i są gotowe do oddania w ciągu 10 dni. 

***