Jak Wygląda Sesja

***

PRZYGOTOWANIA DO SESJI

Przygotowanie do sesji wizerunkowej warto rozpocząć przynajmniej tydzień przed terminem jej realizacji. Wspólnie przedyskutujemy, jaki wizerunek chcemy stworzyć. Co zdjęcia mają mówić o Tobie? Porozmawiamy o odczuciach, jakie zdjęcia mają wzbudzać i jak to przekazać poprzez strój, dodatki, pozy i miejsce, w których wykonamy sesję. Przed sesją prześlę również manual zawierający dodatkowe pomocne informacje.

SESJA

Sama sesja trwa od godziny do dwóch, w studio fotograficznym w centrum Warszawy. Istnieje również możliwość wykonania sesji w innej lokalizacji.

Nie przejmuj się, jeśli nie masz doświadczenia w pozowaniu. Dla większości osób bycie przed obiektywem jest nienaturalne i lekko stresujące. Dlatego za pozowanie  odpowiedzialna jestem ja. Pomogę Ci ustawić się tak, aby zdjęcia wyglądały lekko i naturalnie.

PO SESJI

Następnego dnia po sesji przesyłam do wglądu zdjęcia poddane wstępnej selekcji. Z puli ok 150 zdjęć wybierasz te, które podobają Ci się najbardziej. Wybrane zdjęcia przechodzą przez postprodukcję w photoshopie i będą gotowe do oddania za 7 dni. 

***