Jak Wygląda Sesja

***

Sesja zdjęciowa jest ekscytującym wydarzeniem. Oto krok po kroku jak ona wygląda.

PRZYGOTOWANIA DO SESJI

W jakiej lokalizacji chcielibyście, aby sesja się odbyła? Czy marzy Wam się sesja plenerowa czy domowa? Warto trochę dłużej zastanowić się nad garderobą, bo ona przede wszystkim nada charakter fotografiom. Jak chcielibyście wyglądać na swoich wymarzonych zdjęciach? W zależności od tego, jakiego typu sesję będziemy robić, przygotowania do niej będą wyglądały inaczej. O tych kwestiach piszę w manualu, który dostaniecie ode mnie przed zdjęciami.

SESJA

Sama sesja trwa około półtorej godziny. Nie przejmuj się, jeśli nie masz doświadczenia w pozowaniu. Dla większości osób bycie przed obiektywem jest nienaturalne i lekko stresujące. Dlatego za pozowanie klientów odpowiedzialna jestem ja. Pomogę Ci ustawić się tak, aby zdjęcia wyglądały lekko i naturalnie. Będziemy robić zdjęcia w różnych ustawieniach i miejscach, tak żeby uzyskać ciekawe ujęcia i różnorodne kadry. Zawsze szukam odpowiedniej perspektywy i idealnego światła, w których moi klienci będą wyglądali najbardziej korzystnie.

PO SESJI

Wybrane zdjęcia z sesji przechodzą przez postprodukcję w photoshopie. Obrobione fotografie przekazuję w ciągu dwóch tygodni. Będą one miały wysoką rozdzielczość, tak aby można je wydrukować w wysokiej jakości odbitkach. Przy dużych sesjach, zdjęcia umieszczam w prywatnej internetowej galerii, do której dostęp ma tylko klient oraz osoby, z którymi będzie chciał się nimi podzielić.
Istnieje również możliwość wydrukowania pięknego albumu z sesji, którym można się będzie cieszyć latami.

***